Microsoft Dynamics™ AX leidt groei Vogel’s in juiste banen
In 2004 koos de leverancier voor bevestigingsoplossingen voor audio en video toepassingen, Vogel’s, voor Pulse en Microsoft Axapta 3.0. Deze ERP-oplossing functioneerde naar volle tevredenheid, doch Vogel’s heeft de laatste jaren een zodanige groei ondergaan dat er sterk behoefte is aan functionaliteit welke versie 3.0 niet kan bieden.
Na een zorgvuldig selectietraject heeft Vogel’s opnieuw haar vertrouwen uitgesproken in Pulse en Microsoft Dynamics™ AX. Doorslaggevend in de keuze voor Pulse waren de ervaring die Vogel’s had met de mensen van Pulse, hun opgebouwde kennis en hun uniforme projectaanpak.

Henrico van den Boomen, Director Sourcing & Supply Chain van Vogel’s over de keuze: “Onze kerngebruikers hebben de doorslag gegeven in de keuze van het pakket. Na een zorgvuldig pakketvergelijk is er geen enkel zwaarwegend financieel of functioneel argument om naar een ander te gaan. Wat rest is de prima relatie en samenwerking tussen onze kerngebruikers en Pulse.”
Microsoft Dynamics™ AX biedt Vogel’s bovendien de mogelijkheid om de nieuwe behoeftes te ondersteunen. Daarmee is Vogel’s in staat om o.a. voorwaartse ketenintegratie te realiseren. Tegelijkertijd maakt Microsoft Dynamics™ AX 2009 inclusief AXtension® oplossingen het mogelijk om maatwerk te elimineren. Tevens was de keuze van Vogel’s gebaseerd op de vele functionele uitbreidingen binnen Microsoft Dynamics™ AX 2009 op het gebied van databeheer, inter-company, voorraadafsluiting/ VVP, CRM, kwaliteitsbeheer en Multi-site.
“Onze verwachting is dat de goede ervaringen uit 2004 ook in 2010 weer opgaan. We spreken ons vertrouwen uit in Pulse en haar consultants”, aldus Van den Boomen.

Ruud Haring, commercieel manager van Pulse over de keuze van Vogel’s: “We zijn tevreden en blij dat Vogel’s opnieuw voor Pulse kiest. Doordat Microsoft Dynamics™ AX uiterst flexibel en schaalbaar is om mee te groeien met bedrijven die zowel qua omvang als qua processen groeien, zijn wij in staat om kwalitatief hoogstaande en duurzame relaties op te bouwen met onze klanten.”
Ik wil meer weten!